úvodní stránka  |  kontakt   |  vyhledat
Aktuální verze: 10.00 SP10
 

 

 

 


 

 

. . . .  software pro strategický management dílů

 

Strategický management dílů je cesta, jak ve výrobních podnicích dosáhnout reálných úspor v procesech spojených s použitím technických dílů. Každý nový použitý druh dílu pÅ™edstavuje náklady: na rozhodnutí o volbÄ› dílu v konstrukci, na evidenci, na logistiku, na vlastní skladování. Omezením růstu počtu druhů dílů je pak možné dosáhnout v relativnÄ› krátké dobÄ› hmatatelných a významných úspor.

 

 

Přečtěte si více o způsobu, jak je možné udělat management dílů efektivnějším a o příkladu nasazení tohoto systému u středně velké firmy.

 

Podívejte se na YouTube video s příkladem praktického použití PARTsolutions včetně použití vyhledávání, vyhledávání podle skicy a řízení workflow dílů (povolování jednotlivých typů dílů pro danou konstrukci). Texty jsou ve španělštině, nicméně video samo je dostatečně názorné:PARTsolutions verze 10

Zakladni zobrazeni zname z verze 8.

Novy mod zobrazeni, kde tabulku nahrazuje seznam s volitelnymi polozkami.

Zobrazeni pouze hlavnich poli.

Zobrazeni v rezu (zname uz z verze 8).


Pro verzi 9 je charakteristický pozměněný design a řada nových módů pro zobrazení součástí v PARTdataManageru.

 

Verze 9 přináší řadu designových změn a zvyšuje provázanost jednotlivých modulů, což bpřispívá ke snazšímu ovládání a k vyššímu uživatelskému komfortu. Významné jsou změny a vylepšení v oblasti vyhledávání dílů. Zcela nové je například vyhledávání podle vlastní skicy zhotovené přímo v prostředí PARTdataManageru. Zrychleno a vylepšeno je i původní hledání podle klíčového slova či části textu (substring). Pro tuzemské uživatele je přínosná i podpora unicode, takže by již nemělo docházet ke komolení názvů dílů s diakritikou při exportu do CAD.

Verze 9 podporuje rovněž hromadný import vlastních dílů do PARTsolutions. Je to velmi přínosná vlastnost umožňující zpřehlednit práci s vlastními díly (strukturované uložení, klasifikace, 3D náhledy aj.), přistupovat k nim standardizovaně pomocí rozhraní PARTsolutions a provádět v nich vyhledávání podle textu i geometrie.

Přehled nových vlastností spojených s verzí 9 najdete v tomto PDF dokumentu.

 


PARTsolutions - inteligentní nadstavba pro Váš CAD


Nenuťte konstruktéry, aby z katalogu obkreslovali takovéto výrobky!

PARTsolutions německé firmy CADENAS GmbH představuje jedny z nejobsáhlejších knihoven 3D  dílů určené pro široké spektrum CAD systémů.

Systém obsahující více než milion tvarově jedinečných dílů z oblasti norem i nakupovaných dílů je plně integrován s prostředím CAD umožňuje velmi snadno vkládat přímo do CAD plně parametrické (nativní) modely. Konstruování ve světě CAD je tak stejně jednoduché jako v reálném světě - stačí vzít hotový díl a umístit do sestavy. Práce konstruktéra není vytváření objektů podle obrázků z katalogu. Práce konstruktéra je konstruování.

Díky značné modifikovatelnosti je rozsah použití PARTsolutions od jednouživatelské instalace až po systém plně integrovaný do podnikových procesů díky napojení na ERP, PLM/PDM a další systémy.

Vedle knihoven dílů obsahuje PARTsolutions specializované nástroje pro interaktivní vytváření šroubových spojů a rotačních součástí hřídelového typu včetně závitů, ozubení, drážkování a dalších prvků.

S produkty firmy Cadenas můžete pracovat s nástroji, které jsou na špičce v daném oboru.