úvodní stránka  |  kontakt   |  vyhledat
Aktuální verze: 10.00 SP10
 

 

 

 


 

 

PARTsolutions je Å¡iroce Å¡kálovatelný produkt pro strategický management dílů. Díky obsaženým 3D modelům technických dílů a schopnosti přímé spolupráce s 3D i 2D CAD bývá obvykle primárnÄ› nasazován v oblastech konstrukce strojů a zařízení.

Nejdůležitější komponentou z hlediska uživatele je PARTdataManager, který je prostředím pro výběr a práci s obsaženými díly. Obsahuje mj. několik výkonných metod pro vyhledávání díků jak podle textu, tak podle geometrické podobnosti a dalších parametrů.
Specializovaným nástrojem pro konfiguraci šroubových spojů je PARTconnection, který umožňuje návrh a snadné použití komplexních spojů s průchozí i slepou dírou.
K aktualizaci katalogů slouží PARTupdate, který je ve verzi 9 integrován do administračního toolu PARTadmin.
Veškeré informace o dílech uložené v PARTsolutions, (včetně vlastních uložených dílů), je možné dále rozšiřovat a další potřebné položky či je propojit s externími aplikacemi či databází. PARTsolutions se tak může stát komplexním nástrojem obsahujícím například údaje o počtu kusů na skladě, ceně, interním evidenčním čísle apod.
Díky speciálním vyhledávácím algoritmům může být PARTsolutions použit i jako nástroj pro hromadné katalogizování dříve pořízených vlastních modelů, vyhledávání a eliminaci duplicit a řešení problematiky znovupoužitelnosti dříve zkonstruovaných dílů. Díky tomu lze dosáhnout významných úspor jak v oblasti konstruování, tak v oblasti vlastních skladových zásob.


Na bázi PARTsolutions je možné vytvářet samostatné firemní katalogy výrobků s přímým exportem 3D modelů jak v neutrálních, tak v konkrétních CAD formátech. To nabízí výrobcům dílů jednak možnost použít pro svá firemní CD světově uznávanou a rozšířenou softwarovou platformu, dále pak i cesty pro další publikaci těchto dílů prostřednictvím portálů a v rámci katalogů obsažených v PARTsolutions. Prostřednictvím těchto kanálů se katalogy v současnosti dostávají k více než 3,5 milionů uživatelů po celém světě a i vy můžete této cesty využít.


Přečtěte si

Stáhněte si příručku PARTsolutions- First steps  (4,7 MB, 33 stran, angl.)

Články o PARTsolutions publikovyné v tisku:

Strojárstvo 9/2006

Technika a trh 9/2005

itCAD 4/2004